Yeni Eğlence Aracınız : iSketch

Yeni Eğlence Aracınız : iSketch

Yeni eğlence aracınız olacak olan iSketch size güzel vakitler geçirtecek. İsterseniz arkadaşlarınızla isterseniz de o esnada online olan kişilerle eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyun şöyle işliyor.

Siteye giriş yaptıktan sonra size shockwave eklentisini kurmayı önerecek. Kurun zira oyunu açamazsınız. Kurulum bittikten sonra sayfayı yenileyin. Grafiği çok iyi olmayan bir ekran gelecek Play Now butonuna tıklayın. Kullanıcı adı şifre ekranı gelecek, panik olmayın burada üye olabileceğim bir buton yok diye. Kullanıcı adı ve şifre kısmına sallayın bir şeyler sonra Logon‘a tıklayın. Ve işte oyunumuzun arayüzü karşınızda. Sağda Roomname kısmında Turkish‘i bulun ve tıklayın. Birden fazla Turkish olabilir çünkü Türkçe odalar olduğunu belirtiyor. Artık oyundasınız. Yapmanız gereken şey ise çok basit sağ kutucukta sırası gelen üyenin çizdiğini tahmin edip yazmak.

Yeni Eğlence Aracınız : iSketch

Sıra size gelince alttaki fotoğrafta en üstte word‘un karşısında yazan kelimeyi çizerek anlatmak. Baktınız iş olacak gibi değil Give Hint butonuna tıklayıp ipucu verebilirsiniz. İlk bastığınızda kelimenin kaç harfli olduğunu, ikinci bastığınızda kelimenin ilk harfini ikinci basışınızdda üçüncü harfini verir. Ötesini göstermez. Eğer anlatamayacağınıza kanaat verirseniz de skip‘e tıklayın sıranızı devredin.

Yeni Eğlence Aracınız : iSketch

Benden bu kadar, tadını çıkarmak size kalmış…
İyi eğlenceler 🙂

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap