Yabancidiziizle1 Sayfası da Kapandı İşte Size Alternatifler

Merhaba;

Geçtiğimiz aylarda bana ve bir çok kişiye göre Türkiye‘nin en iyi yabancı dizi izleme sitesi dizimag kapanmıştı. Alternatifi var mıdır varsa hangi sitedir diye düşünürken yabancidiziizle1 sitesi çıktı karşıma. Dizimag gibi olmasa da kaliteli bir siteydi. Ve en sonunda bu sitede dayanamadı ve bugün kapandı site. Yani yine bize kaliteli bir alternatif bulmak kaldı.

yabanci-dizi-izle-alternatifleri

Herkesin aklına geldiği gibi telif haklarından dolayı kapanmış olacağı söyleniyor. Sitenin sahibi daha hiç bir açıklama yapmadı. Sitenin kendi çevirmenleri iyi iş çıkarıyorlardı ve bir çok dizi izleme sitesi bu sitenin videolarını kendi sayfalarında embed kodlarıyla yayınlıyordu. Şimdi yabancidiziizle1.com sayfasına girdiğinizde belinde kırbaçlı bir kovboy bize el sallıyor.

Bu yazıyı yazma gereksinimi duymamın sebebi de alternatif dizi izleme sayfalarını sunmak. Umarım işinize yarayacak güzelliklerde sayfalar olur tavziyelerim.

1 – DiziST
diziST
Alternatifler içerisinde bana göre en iyisi olan site düzenli ve kendi videolarını kendileri upload ediyorlar bazı dizilerde. Ve tahminimce de bir site kapatma daha gündeme gelirse sırada ki sayfa bu sayfa.
DiziST Sitesine Git

2 – DiziGo
images
Bu site diğerlerine göre daha sade bir arayüze sahip. Sitenin en güzel yönlerinden birisi diğer sitelerde ki gibi reklam çöplüğü yok. Bu bence en büyük avantaj. Hatta görünen bir iki tane ufak reklamı da ekrandan kaldırabileceğiniz bir buton var. İlginizi çekebilecek olan siteyi ben daha önce kullanmadım ama gezinirken bir kaç tane yabancidiziizle1 videosuna denk geldim. Ama yine de güzel alternatifler arasında
DiziGo Sitesine Git

3 – DiziPub
logo (3)
Bu sayfa tasarımı ile insana çok profesyonel bir görünüm veriyor. Kalitesi paçalarından akıyor tabirini kullanabilirim bu sayfa için. Ziyaret etmeniz ve denemenizde fayda var.
DiziPub Sitesine Git

4 – DiziBOX
980590_1441545742757178_2284626144386714446_o
Bir iki tane yabancidiziizle1 çevirmeninin transfer olduğu site. Düzenli bir yapısı var. Sizi çöplük sayfalardan kurtaracağa benziyor.r Tavsiye edebilir miyim daha hiç denemedim ama dizi izleme konusunda pişman olabileceğiniz bir sayfaya benzemiyor.
DiziBOX Sitesine Git

5 – HarikaDizi1
indir (1)
Daha önce hiç kullanmadığım bir site. Bana biraz karışık geldi ama güncel olduğu her halinden belli. İşinizi görebilecek bir site.
HarikaDizi Sitesine Git

6 – Filmi4.me
logo (4)
Bu site biraz boxSet hazırlama tarzı bir site olmuş. Gerçi Azeri kardeşlerimizin hazırladığı bir sitede ki Türkçe film-dizi menüsü diyebiliriz aslında. Güncel dizileri BoxSet şeklinde veren site aynı zamanda güncel filmleri de hemen yüklüyor. Buraya da bakmanızda fayda var.
Filmi4.me Sitesine Git

İyi Seyirler

5 yorum yapılmış. Sende yorum yap!

  1. flexbilisim 26 Temmuz 2014
    • ofarukc 26 Temmuz 2014
  2. Flex Servis 26 Temmuz 2014
  3. Ada Dantel 26 Temmuz 2014
  4. Ceylan Park İnsaat 26 Temmuz 2014

Yorum yap