Videoları İndirmek Artık Çok Kolay

Merhana;

Bu yazımda size anlatacağım program en çok kullanılan video indirme sitelerinden video indirmeye yarıyor. Programın adı 4K Video Downloader. Tekli videoları indirmenin yanı sıra en çok işinizi görecek kısmı Playlist ( Oynatma Listesi ) indirme kısmı bana göre. Program Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook, DailyMotion gibi en çok kullanılan medya sitelerinden download imkanı tanıyor. Playlist indirirken başında durmanıza da gerek yok. Siz Playlist’in linkini atıyorsunuz programa kaydedeceği yeri ve formatı seçiyorsunuz gerisi programın işi 🙂 Hemen nasıl kullanıldığını anlatmaya geçmeden önce kurulum dosyasını paylaşayım sizinle. Buraya tıklayarak programı indirebilirsiniz 4K Video Downloader programını.

Programı indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirdiğinizi varsayıyor ve şu uyarıda bulunmak istiyorum. Program ücretli bir program. Crack vermediğim için ister programı satın alın isterseniz cracklı versiyonunu bulun onu kurun 🙂 Size kalmış. Şimdi indirmek istediğiniz Playlist’i Youtube’dan açın ve aşağıda ki gibi adres çubuğunda bulunan adresi kopyalayın.

4k Video Downloader

Şimdi kurduğumuz programı açalım. Açtıktan sonra aşağıdaki ekran görüntüsünde de gördüğünüz üzere ” Paste URL ” butonuna basın ve linki programa gönderelim.

4K Download

Bir süre linkin içerisinde ki listeyi tarama işlemi yaptıktan sonra program size bir pencere açacak. Bu pencerede nereye kaydetmek istediğinizi, Video ya da MP3 formatın da mı istediğiniz ve hangi kalitede istediğinizi soruyor olacak bu pencere. MP3 olarak indirmek istiyorsanız Extract Audio, Video olarak indirmek istiyorsanız Download Video seçeneğini seçin. Bu işlemleri de yaptıktan sonra Download butonuna basın ve diğer işleminize devam edin. İndirme işlemi başladıktan sonra Yanıt Vermiyor uyarısını dikkate almayın çünkü o arkaplanda indirmeye çoktan başladı 🙂

2014-10-16 14-59-57 Ekran görüntüsü

Başka bir yazıda görüşmek üzere. İyi günler 🙂

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap