TTnet Netdisk ile Verilerinizi Yedekleyin

TTnet’in yeni hizmeti TTnet Netdisk. Önemli verilerinizi online olarak yedekleminizi ve internet olan heryerde bu verilere ulaşabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca 1 GB alan tüm TTnet üyelerine ücretsiz olarak veriliyor. Windows, Mac Linux ve Mobil işletim sisteminlerinde kullanabileceğiniz ufak bir yazılım ( Arayüzü iğrenç ) ile işiniz görülüyor. Siz program vasıtası ile yedeğini almak istediğiniz klasörleri, dosyaları seçiyorsunuz o yedekliyor. Tabi TTnet serverları olduğu için ekstra bir upload hızı ile dosyalarınız yedekleniyor. Bedava 1 GB paketin yanı sıra iki paket daha mevcut. Bunlardan birisi 50 GB Limitli 4.99 TL ücretli paket, diğeri ise Sınırsız alana sahip ve 9.99 TL ücretli ikinci paket. Sınırsız hariç diğer paketlerde her üye yapılan arkadaş için +100 Mb alan hediye ediyor TTnet.

netdisk-logo

Paylaşma özelliğide mevcut bu sistemde.Örneğin arkadaşınızla bir dosya paylaşacaksınız. Siz paylaşmak istediğiniz dosyayı seçiyorsunuz, dosyanızın adını,mailin içeriğini ve kime göndereceğinizi yazıyorsunuz. Arkadaşınıza bir şifre eşliğinde bir mail gönderiliyor. Bu şifre ile o dosyayı paylaşımdan kullanabiliyor.

Şimdi TTnet olduğu için insan güvenmek istiyor ama dosyaların korunması ne kadar sağlıklı onu zamanla göreceğiz. Umarım Kaliteli birşey olur da insanlık adına bizlerde seviniriz 🙂 Daha detaylı bilgi almak için www.ttnetbulutu.com ‘a bakabilirsiniz.

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap