Swarm Sizden Habersiz Nerde Olduğunuzu Paylaşıyor

Merhabalar;

Bir çok kişinin severek kullandığı hatta bazen bulunduğu mekanları nispet edercesine zırt pırt check-in yapanların vazgeçilmezi Swarm‘ın kimine göre iyi kimisine göre ise kötü bir özelliğinden ve bu özelliği nasıl kapatacağınızdan bahsedeceğim.

Öncelikle bu kadar belirsizliği olan özellikten bahsedeyim öncelikle. Swarm bulunduğunuz semti sizden habersiz bir şekilde uygulama üzerinde gösteriyor. ” En son Etiler’deydi, En Son Bebek’teydi, En son Sultangazi’deydi ” gibi. Bu kimine göre iyi bir özellik kimisine göre ise kötü bir özellik. Bulunduğu yeri doğru söylemeyenlerin korkulu rüyası olan bu özelliği kapatmak zor değil aslında. Kendi telefonumdan bir türlü bu işlemi yaparken ekran görüntüsü alamadığım için internetten gif’ini buldum ve aşağıda nasıl kapatacağınızı göstermektedir.

B93CA205A751B56D675ED6A42CC73D95

Yukarıda ki gibi Profil fotoğrafınızın olduğu kısmı sağa sürüklediğinizde Açıksa kapatıyor. Kapalıysa açıyor. Duruma göre sizi büyük bir beladan kurtarıyor ya da sizi büyük bir ateşin içine bırakıyor 🙂

Hoş buna gelene kadar Facebook‘ta da mesajlaşırken bulunduğunuz lokasyonu yazıyor ama o da başka bir yazının konusu olsun.

İyi günler,
İyi çalışmalar 🙂

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap!

  1. Veli 28 Nisan 2015

Yorum yap