Satılık Domainler – 1

Merhaba,

Uzun zamandır elimde olan, bir müşterimin projesi için aldığımız ama projenin iptal olmasından sonra 2 senedir elimde olan 3 adet nakliye Alan adını satıyorum. Aslında jeneriklik alan adları fakat taliplisi olur mu olmaz mı bilemem tabi 🙂

1. Alan adı
www.evinizitasiyalim.com

2. Alan adı
www.ofisinizitasiyalim.com

3. Alan adı
evdenevetasimacilik.ist

Tüm alan adları Turhost’ta kayıtlıdır. 03.07.2021 tarihine kadar Turhost’ta tescillidir. İstenirse tescil tarihi bitene kadar bende durur, istenilen hostinge yönlendiririz. İstenirse de taşıma ücreti kendisine ait olmak şartı ile alan adını taşıma işlemi gerçekleştirebiliriz. iletişim için hangi alan adı/adlarını istediğinizi info@ofarukc.com adresine mail atmanız yeterlidir. Sonrası telefon üzerinde de devam edebilir.

İkinci olarak proje ve kurumsal tanıtımlar için kullanırım düşüncesiyle aldığım ama pek o işler için kullanmak nasip olmayan ama bence güzel bir jenerik adı olan kurumsallık konusunda çok işe yarayacak bir alan adı var sırada.

www.e-kurumsal.com

Bu alan adı da Turhost’ta kayıtlıdır. 20.08.2020 tarihine kadar Turhost’ta tescillidir. İstenirse tescil tarihini bitenek adar bende durur, istenilen hostinge yönlendiririz. İstenirse de taşıma ücreti kendisine ait olmak şartı ile alan adını taşıma işlemi gerçekleştiririz. İletişim için hangi alan adı/adlarını istediğinizi info@ofarukc.com adresine mail atmanız yeterlidir.

Başka Jeneriklik Alan adı başlıklarında görüşmek üzere 🙂
Kendinize iyi bakın, sağlıklı kalın 🙂
Korona sizden uzak kalsın,
İyi günler 🙂

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap