PDF Dosyalardan Kilitleri Kaldırın

Merhaba;

Bir süredir yoğunluktan paylaşımlarda bulunamıyordum. Bir kaç konu kafamda birikti unutmadan, zamanı geçmeden hemen onlar hakkında yazılar yazmak istedim. Bu yazımda size anlatacağım olay daha çok işletme içerisinde çalışan muhasebe vb. departmanlarda pdf dosyalarla uğraşıp, üzerinde değişiklikler yapan birimleri, kişileri ilgilendiriyor. Bazen bazı pdf dosyalar üzerinde değişiklikler yapmanıza izin verilmiyor. Kilitli veya şifreli oluyor. Programın adı ” PDF Password Remover “. Bu program ile sizi bu kısıtlamadan kurtaracağım. Yalnız program ücretli, benim size vereceğim indirme linki demo sürüm olduğu için size bazı kısıtlamalar getirebilir baştan belirteyim. Crack veya Serial paylaşımı yapmadığım için tam sürümünü demo bittikten sonra ister satın alırsınız isterseniz Crack/Serial aratarak tam sürüme çevirebilirsiniz.

pdf-password

Öncelikle buraya tıklayarak programı indirip bilgisayarınıza kurun. Kurulum işlemleri bittikten sonra programımıza çift tıklayıp açıyoruz. Küçük bir ekranda bizden key isteyecek ” try ” butonuna tıklayıp geçiyoruz bu pencereyi. Şimdi programımız açıldı. Aşağıda ki gibi bir pencere gelecek ekranınıza.

1

Bu pencerede ” Open PDF(s) ” butonuna tıklayıp değişiklik yapma kilidini veya şifresini istediğimiz pdf ya da pdf dosyalarını seçiyoruz. Seçtikten sonra bize şifreli ise yeni bir şifre belirleme penceresi çıkaracak şifreyi sıfırladıktan sonra ya da kilidi kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki gibi bir pencere gelecek.

3

Burada pdf dosyamızı kaydedeceğimiz yeri soruyor. Yeni yeri seçip Kaydet butonuna bastıktan sonra ana pencereye dönecek program. Burada yapılan işlemin başarılı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Aşağıda ki gibi Succeed uyarısını aldıysanız işlem tamamdır. Error yazıyorsa işlemlerden birini yanlış yapmış olmalısınız. Tekrar deneyin

4

Başka bir yazıda görüşmek üzere…
İyi günler.

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap