Pazarlamanıza Video ile Güç Katabilirsiniz

Merhaba,

Şimdi size bahsedeceğim şey aslında günümüz pazarlama tekniklerine yeni bir soluk getirecek bir çalışma. Hâlâ geleneksel yöntemlerle pazarlama sistemlerini sürdüren firmalar, pazarlama süreçlerini yeni yöntemlerle kalkındıran firmaların gerisinde duruyor. Günümüzde bir çok firma Video Pazarlama yöntemini deniyor ve sonuçlarını ciddi oranda başarı ile alıyor. Video Pazarlama yöntemini neden, niye kullanalım diyorsanız gelin biraz daha ayrıntıya inelim.

RS-210916-video-pazarlama-690

Günümüzde internet ortamı her yerde kullanılıyor. Evde, işte, sokakta, tatilde, cafede, restoranda, otobüste, ofiste, yürürken ve bunun gibi bir çok ortamda elimizde ki telefonumuzdan, ofisimizde-evimizde masamızda bulunan bilgisayarımızdan, tabletimizden internet üzerinde bir çok sayfayı ziyaret edip çeşitli sosyal medya platformlarında dolaşıyoruz. Videolar izlerken öncesinde dikkat çekici reklam videoları ile hedef kitleye tanıtım konusunda akılda kalıcı kısa mesajlar bırakabilir, hatta hedef kitlenizi yönlendireceğiniz sayfada hizmetini sunduğunuz şeyle alakalı daha donanımlı videoları da sunabilirsiniz.

Normal reklam ve pazarlama yöntemleri ile herkese ulaşamayabilirken video pazarlama yöntemi ile pek çok platformda hedef kitlenize direk ulaşabilirsiniz. Zaten video her zaman merak uyandırır. Doğru doneler kullanılarak hazırlanacak bir video ile de çok başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Merak edip internette araştırma yaptığımda alanında başarılı bir çok firma ile çalışmış ve bu firmalara Video Pazarlama konusunda başarılı içerikler hazırlamış olan Vimark firması karşıma çıktı. Site içerisinde biraz dolaştığımda çok ” Neden Video Pazarlama ? ” , ” Video Pazaralama Nedir ? ” ” Neden Vimark’ı seçmeliyim ? ” sorularına çok bilgilendirici ve ikna edici cevaplarla karşılık veriyorlar.

Vimark‘ın web sitesinde denk geldiğim “ Video”ya neden mi ihtiyacınız var? Çünküü…. ” sorusuna cevap veren ve bunu rakamlarla anlatan videoyu da yazıya iliştireyim.

Çok beklemeyin, bence bi’ ziyaret edin 😉

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap