Paranoyak Sevgililerin WhatsApp Takip Uygulaması : WhatsDog

Merhaba;

Bu programı tanıtıp tanıtmamakta tereddütlerim de olsa kendimi tutamadım ve tanıtmak istedim. Geçenlerde Android markette gezerken denk geldiğim uygulama simgesinde bulunan şaşı kuçu kuçu ile dikkatimi celbetti 🙂 Daha sonra uygulamayı incelediğimde tamamen ruh hastası birisinin yapmış olabileceğini düşündüm. Bu kanıya varmamın sebebi ise takibi sadece bir kişiye yapabiliyor olmanız 🙂 Birden fazla kişinin durum takibini yapamıyorsunuz.

Gelelim programın detaylarına. Programı aynı birimde çalıştığım bir abinin whatsapp‘ını takip ederek denedim 🙂 Ruh hastası değilim belirteyim 🙂 Sadece halka hizmet amaçlı 🙂 WhatsDog uygulamasını marketten bulup indirdiğinizi varsayıp kurulum işlemlerini anlatmaya başlıyorum.

whatsdog1

Kurulumdan sonra programı açtığınızda ekrana 1 numaralı resimde gördüğünüz pencere gelecek. Burada Start butonuna basın ve 2. resimde ki aşamaya geçeceksiniz. Bu aşamada telefonunuzda kullandığınız Account hesabını seçin Acapter butonuna tıklayın. Son olarak 3. aşamaya geçtiğinizde 3. resimde ki ekranla karşılaşacaksınız. Burada takip etmek istediğiniz whatsapp kullanıcısını seçip Continue butonuna tıklayın.

whatsdog2

Hemen üstte 1.resimde gördüğünüz yer takibi başlattığınız tarihten itibaren çetelesini gösteriyor Ajanda üzerinde. 2. resimdeki yeri ben de kurcalamadım, sadece ingilizce yazılar var. Pek de önemsemedim tıklanacak bir şey bulamayınca. 3. resimde ise detaylı bir online olma istatistiğini gösteriyor size. 4. Resimde ki alan normalde biraz fazla seçeneklerin olduğu bir ekran. Ben size sadece kullanıcıyı artık takip etmek istemediğinizde tıklamanız gereken yeri söyleyeyim gerisini siz kurcalayın 🙂 Delete Info butonuna bastığınızda takip işlemini bırakacaktır.

WhatsDog uygulamasına markette ulaşmak için Tıklayın

Bu uygulamanın yapılma amacı nedir bilmiyorum ama gecenin bir vakti online olan sevgilisine

11169950_1002124379822274_1913323327466476593_n

sorusunu soran çiftler çok göreceğiz galiba. Aman dikkat gençler, teknoloji gün geçtikçe kuyunuzu kazmaya devam ediyor 🙂

İyi günler 🙂

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap