Ne Aramıştınız ? BizPoint.Com Size Yardımcı Olsun

Merhaba,

Teknoloji geliştikçe bilgiye daha çabuk ulaşma imkanımız da haliyle artıyor. Şimdi size bahsedeceğim Bizpoint.Com’un sahipleri teknolojinin hızlı gelişimini çok iyi bir şekilde analiz yapıp projelerini hayata geçirmişler.

13047714_1681602722088921_1913043801324981620_o

Bir nevi sektörel arama motoru gibi çalışan Bizpoint, kişiler ve işyerlerini çözümlerle buluşturuyor. İlk baktığınızda firma rehberi ve bu firmalarla ilgili fırsat-kampanya duyurularının olduğu imajını verse de bir nevi İş başvurusu ve personel arayışı için de kullanılıyor. Bu denli geniş kapasiteli bir siteyi ilk defa gördüm açıkçası. Grup etkinliği ya da bireysel olarak etkinlik oluşturabilir, Siteye kayıtlı mekanlar hakkında konum bilgisi, müşteri yorumu, iletişim bilgisi gibi bilgilere ulaşabilir, Firmaların ( bu eğitim kurumları da olabilir ) fırsatlarından haberdar olabilir hatta belki BizPoint.Com’a özel fırsatlardan faydalanabilir, hatta BizPoint’in temsilcisi olup yaptıracağınız ücretli firma kayıtlarından pay bile alabilirsiniz.

Yerli bir girişimcilik eseri olan bir Bizpoint.Com’un bence yabancı menşeli örneklerinden daha fazla ilgi görmeli diye düşünüyorum. Biraz daha gelişmesi gereken bir site, yerli iştirak olması da ayrı bir güzel.

Hani Vizontele filminde deli Emin’in bi sözü vardı ” Şerrefsizim benim aklıma gelmişti ” diye. Sanırım bu projeyi ilk duyduğumda benim aklıma gelen ilk cümle bu oldu. Ve tabi ki her zaman düşünmek değil faaliyete geçmek kazandırır 🙂

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap