GroveShark’dan Nasıl Müzik İndirilir

Merhaba;

Bu yazıda sizlere bahsedeceğim Chrome eklentisi ile GroveShark‘dan müzik indirme yöntemini anlatacağım. Müzik arşivi geniş sitelerden olan GroveShark’ın deposuna inelim hep beraber hadi 🙂

Öncelikle ” Buraya “ tıklayarak Chrome Eklentimizi indiriyoruz. Bu eklentiyi indirdikten sonra Chrome’da adres çubuğuna ” chrome://extensions/ ” yazıp enter tuşuna basın. Açılan sayfa Chrome eklentileri sayfası bu sayfada aşağıda ki resimde de göreceğiniz üzere sağ ortada ” Geliştirici Modu ” seçeneği var bunu işaretleyin.

Chromeext

Şimdi indirdiğiniz ” GroovesharkDownloader ” isimli rarlı dosyayı rardan çıkartın. Daha sonra Chrome eklentiler sayfasına geri dönün. ilk önce sol üstte ki ” Paketlenmemiş Uzantı Yükle ” butonuna basın ve rardan çıkardığınız dosyayı seçip Tamam’a basın.

grovechrome

Artık Chrome eklentimiz yüklenmiş oldu. Aşağıda ki gibi eklentilerin olduğu sayfada eklendi ise yüklediğimiz eklenti başarılı olduk demektir.

Grovsha

Sıra geldi indirme işleminin nasıl olacağına. Burada benim kafam karıştı biraz. Çünkü sayfa içerisinde gezinirken download butonu göremezken şarkı aradığım zaman bu indirme butonunu buldum. Sizde indirmek istediğiniz şarkıyı önce sitenin arama kutucuğundan arayacaksınız daha sonra sonuçlar çıktığında şarkıların önünde download butonu olacak aşağıda ki resimde de gördüğünüz gibi. Bu butona bastığınızda indirme işlemi başlayacaktır.

Grovesite

İyi günler 🙂

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap