Google’dan Olimpiyat Doodle’ları

Google’nin özel günlere göre yaptığı doodle’ları herkes biliyor. Fakat bir de google ekstralar ekleyip bu doodle’ları bazen hareketli ve eğlenceli hale getirebiliyor. Daha önce farklı eğlenceli doodle’lar paylaşmıştım. Bu sefer ki olimpiyatları es geçmeyen Google’nin çalışmalarını paylaşacağım sizlerle.

googledoodle

İlk olimpiyat Doodle’miz engelli koşu. Sağ ve sol yön tuşlarına basarak koşturuyoruz atletimizi. Engellere geldiğimizde Space tuşuna basarak engellerin üstünden atlatıyoruz atleti. Bu Doodle’ı oynamak için tıklayın

Google'dan Olimpiyat Doodle'ları

İkinci Doodle’miz Basketbol. Bu oyunda yapmanız gereken sağ üstdeki süreye dikkat ederek Space tuşuyla atış yapacaksınız. Bu Doodle’ı oynamak için tıklayın.

Google'dan Olimpiyat Doodle'ları

Üçüncü Doodlemiz Futbol. Bu oyunda kaleciyiz ve çekilen şutları kurtarıyoruz. sağ sol yön tuşları ile yönetiyoruz. Space tuşuyla zıplatıyoruz kalecimizi. Bu Doodle’ı oynamak için tıklayın.

Google'dan Olimpiyat Doodle'ları

Son Doodle’miz Kano yarışı. Bu diğerlerine göre biraz daha zor. Yine sağ sol yön tuşları ile Kanomuzu sağa ve sola yönlendiriyoruz. Bu Doodle’ı oynamak için tıklayın.

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap