Estetiğin, Zeka ve Koda Dökülmüş Hâli : Kıvrak Zeka

Merhaba;

Bu yazımda yakın arkadaşım ve çevresinde yine kendisi gibi konusunda bilgili genç ve dinamik bir ekibin kurduğu Kıvrak Zeka isimli Yazılım Ajansından bahsedeceğim. Bireysel çalışmalarının, birlikte çalışarak daha iyi yerlere geleceğinin farkına varan ekip ortak olarak çok başarılı işlere imza attılar ve atacaklar.

kzeka

Yukarıda da bahsettiğim gibi uzun yıllardır bireysel olarak sektörde bulunan ekip çalışanları, sektör gözetmeksizin ihtiyaçlarınıza yönelik yazılım hizmetleri, müşteri için bir vitrin görevi gören web tasarımı hizmetleri, hali hazırda kurulu olan web sitelerinize danışmanlık ve SEO hizmetleri sunmaktadır. Kısaca amaçları, müşterilerini karmaşık olan sistemlerden kurtarıp anlaşılabilirliği kolay ve pratik çözümlere götürmektir.

Her şeyden önce müşterilerinin memnuniyeti ve güveni önem arz ettiği için bu değerlere titizlikle yaklaşan ekip müşteri portföyünde ki kurumlardan hizmetlerinin karşılığında tam not almıştır. Ümraniye Mado, Ross Pharma, Detay İş Güvenliği, ABC Pharma, Çiçek Izgara ve Serengil Pharma gibi alanında tanınmış firmalar müşteri portföyünde bulunmakta.

Siz de mutlu müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacak olan ekibin web sitesi KıvrakZeka.Com . İletişim bilgilerinden kendilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap