En Geniş Müzik Dinleme Arşivi : HipHop

Merhaba;

gethiphop

Size şimdi tanıtacağım program ile belki de dünyanın en büyük müzik arşivinin kapılarını açacağım 🙂 Ben yapmadım tabiki de yapan güzel insan büyük bir iş başarmış bunu inkâr edemem 🙂 Eğer rakamlara bakacak olursak Bu Hiphop isimli müzik uygulaması iTunes‘ten bile daha fazla müzik arşivine sahip. Tam tamına 45 Milyonluk bir müzik arşivi. Bu arada isminin HipHop olduğuna bakmayın program tüm müzik türlerini barındırıyor. Ayrım yok sadece adı HipHop 🙂 Test ettim Kahtalı Mıçı‘dan Ankaralı Turgut‘a kadar tüm şarkıcıları buldu 🙂 Arşivi siz düşünün yani 🙂

Bu bilgiyi programın indirm linkini vermeden önce vermek istiyorum MP3 indirme yapamıyorsunuz 🙂 Sadece dinleme işlemi yapabiliyorsunuz, yalnız şöyle bir güzellik yapmışlar kendinize playlist oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz Playlist’lerinizi dilediğiniz zaman dinleyebiliyorsunuz.

gethiphop

Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Kısa bir kurulum işleminden sonra masaüstünüze kısayol dosyası atıyor. Ona çift tıklayıp istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

İyi Dinlemeler 🙂

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap