Dijital Pazarlama Dünyasının Önemli Etkinliklerinde Türkiye’den Bir Jüri

Dijital Pazarlama Dünyasının Önemli Etkinliklerinde Türkiye’den Bir Jüri

Arama motorları dijital pazarlama alanında en büyük yere sahip araçlardan. Her ne kadar sosyal ağlar her geçen gün daha da fazla gelişim göstererek, dijital pazarlama alanında önemli bir yer sahibi hale geldiyseler de, Google tüm dünyada dev bir ansiklopedi görevi görmesi nedeniyle gelecekte de yaygın şekilde tercih edilmeye devam edecek.

Arama motorlarının dünya çapında düzenlenen ödül etkinliklerine ise, ülkemizden ZEO firmasının kurucusu olan SEO uzmanı Yiğit Konur da jüri olarak katılım gösteriyor. Daha önce Almanya Berlin’de ve Amerika Las Vegas’ta ülkemizi jüri olarak temsil eden Konur, dünyada SEO ve dijital pazarlama dünyasının geleceğine yön veren kişiler listesine bu sayede girmeyi başardı. Tabi Yiğit Konur tüm tecrübelerini paylaşarak ve girişimlerini sürdürerek Türkiye’de SEO dünyasına katkıda bulunmaya da devam ediyor. Bu bağlamda bu yıl dördüncüsü düzenlenen Digitalzone konferansının yürütücüsü konumda olan firma da yine Yiğit Konur’un kurucusu olduğu ZEO.

Digitalzone Neyi Hedefliyor?

Dijital dünyada fikirlerin ve fikirlere yatırım yapmanın ne kadar önemli olduğunu her geçen gün yeni bir sosyal ağın insanların favori platformu olmasıyla gözlemler hale geldik. Bu ağlar ise dijital pazarlamaya her geçen gün yeni bir alan kazandırıyorlar. Dijital pazarlama ve alt dalı olan SEO sektörleri ise sosyal ağlarda ve arama motorlarında firmaların ne şekilde daha fazla kişiye erişim sağlayabileceklerini araştırıyor diyebiliriz.
İşte 21 – 22 Ekim tarihleri arasında ZEO tarafından düzenlenecek olan Digitalzone gibi ülkemizde yurt dışından Moz’dan Rand Fishkin, SEER Interactive’den Wil Reynolds, Google’dan Gary Illyse gibi önemli uzmanların da katılım gösterdiği etkinlikler sayesinde bu alanda gerçekleştirilen gelişimlerin takip edilmesi ve bilgi paylaşımı yapılarak yeni ortak hedeflerin kurulması mümkün hale geliyor.

Digitalzone’u Kimler Düzenliyor?

Digitalzone konferansı tamamen Yiğit Konur’un kuruculuğunu yaptığı ZEO firmasının yürüttüğü bir etkinlik. Bu alanda dışa bağımlılığı da zorunlu bir hal olmaktan çıkaran Digitalzone etkinliğine katılım sağlayan konuklar, simultane çevirilerle dünyaca ünlü uzmanların, SEO başarısı ölçüm yöntemleri, Google uyumluluk metotları, SEO altyapılarının nasıl oluşturulabileceği ve Makine öğrenmenin Google arama sonuçlarına yönelik etkisine ilişkin ve daha pek çok alandaki konuşmalarını dinleyebilecekler. Konferansın ikinci gününde ise SEO alanında pratiğe yönelik etkinlikler katılımcıları bekliyor olacak.

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap!

  1. Mustafa IŞIK 14 Ekim 2016

Yorum yap