Cehennem Melekleri 3 Vizyondan Önce Nete Düştü

Merhaba;

Sylvester Stallone‘nin senaryosunu yazdığı ve başrolünde kendisi dahil bir çok aksiyon filmi oyuncusunu da bir araya getirerek ortaya çıkardığı Cehennem Melekleri serisinin 3. filmini bir çok insan gibi ben de bekliyordum. Bayramdan önce torrent sitelerinde ne var ne yok diye bakarken Cehennem Melekleri 3‘ü gördüm. Filmin vizyon tarihi 15 Ağustos ve bu olay yapımcı şirket Lionsgate ile Stallone’ye büyük darbe vurdu.

cehennem melekleri

Yapımcı şirket bu işin peşini bırakmayacağı belli. Filmin kopyasının çalınmasında ve paylaşılmasında emeği geçen herkese dava açacağını bildiren Lionsgate büyük umutlarla beklediği yapımının neredeyse 1 ay öncesinden internete düşüp 3Milyon‘un üzerinde indirme ile büyük hayal kırıklığına uğrayacağı belli. Yüksek kalitede kopyası dahi internete sızmış durumda.

Diğer filmlerin hasılatına bakınca bu son filmin hasılatı diğerlerine göre bayağı düşük olacak. Cehennem Melekleri 3’ün kadrosunda Jason Statham ( içlerinde tek geçerim ), Antonio Banderas, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren, Kelsey Grammer, Terry Crews, Mel Gibson, Wesley Snipes ve Harrison Ford gibi aksiyon sevenlerin gözde oyuncuları var.

Siz beyazperde de tadını bekleyeceğim diyorsanız 12 gününüz daha var. Yok arkadaş ben ne para vericem, hazır korsanı var indirip izlerim ya da online izlerim diyorsanız Google sizi bekler. Sağlam link aramaya başlayın. Zira Lionsgate bir çok yerden filmi kaldırmış.

Türkçe Dublaj Fragman için

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap