” Black Mirror ” 4.Sezonu Üzdü

Merhaba,

Bu sene Netflix üyeliğini aldıktan sonra keşfettiğim harika dizidir ” Black Mirror “. Dikkat çekici, sistem eleştrisi olan, teknolojinin nasıl esiri olduğumuzu/olacağımızı gösteren, teknolojik ya da manevi olarak nasıl kötülükler yapabildiğimizi apaçık gösteren ve bunun için de kendi evrenini kuran her bölüm bir önceki bölümden bağımsız aynı zamanda farklı oyuncularla çekilen bir dizi.

BlackMirror

Bir mini dizi aslında, her sezon 3 ile 6 bölüm arasında değişiyor. Yeni sezonları için gerçekten bekleme konusunda takipçilerinin sabırlarını sınayan bir dizi. Kaldı ki takipçileri de sabırla bekliyor 🙂 Ben de onlardan biriyim aslına bakarsanız. Netflix’in bazı dizilerin yeni sezon bölümlerini bir kerede toplu şekilde yayınlaması güzel bir şey mi bilemedim fakat 1 günde bitirdim 4.Sezonu.

4.Sezon Tanıtım FragmanıYeni sezon (4.Sezon) bölümlerini bitirdikten sonra bir tek beğenmeyen ben miyim diye düşündüm google’dan bakındım biraz. Yeni Sezon meğer bir çok kişinin beklentisini karşılamamış. Benim şahsi kanaatim
1.Bölüm – USS Callister 3/5
5.Bölüm – Metal Kafa 5/5
6.Bölüm – Black Museum 5/5

bölümleri güzel. Geri kalan bölümler boş, tırt, gereksiz olmuş. Ben sanırım yine fazla bölüm beğendim hiç bir bölümü beğenmeyen ya da en fazla 2 bölüm beğenenlerin oranına bakacak olursak ben fazla bile beğenmişim yeni sezonu 🙂 Ayrıca dikkatimi çekti teknolojik öğeler bu sezon öncekilere nazaran daha azdı. Pek ön plana çıkarmamışlar.

Bu yazıya bir şekilde denk gelmiş olup diziyi hiç izlemeyen varsa beklemesin. İnternette muhtelif sitelerde tüm bölümlerini bulabilir ya da Netflix’e ücretli üye olup yasal bir şekilde diziyi izleyebilirsiniz. Tabi ki biz ne tavsiye ediyoruz, Yasal olarak izleyin 🙂 😛

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap