Android Cihazınızda Youtube’dan Video İndirin

Merhaba;

Youtube‘da hali hazırda milyonlarca video var ve ilgimizi çeken müzik klipleri, komik klipler vs. denk geliyoruz. Bunları telefonumuza indirmek istediğimizde engellerle karşılaşıyoruz. Şimdi tanıtacağım uygulama Google Play‘de bulunmayan, kendi web sitesinden indirilen TubeMate uygulamasını anlatacağım.

Öncelikle internet browser‘ımıza http://tubemate.net/ adresini giriyoruz açılan sayfada kendimize uygun olanı benim tavsiyem AndroidFreeware linkine tıklamanız. Buraya tıkladığınızı varsayarak açılan sayfada mavi buton üzerinde ” INSTALL APP ” yazan butona tıklayın ve uygulamayı indirin. Ufak bir hatırlatma yapayım öncelikle.

Android cihazlar normal şartlarda market dışından uygulama indirip kurmak istediğinizde buna izin vermez. Bunu aşmak için Güvenlik'ten " Bilinmeyen Kaynaklar " seçeneğini aktif edin.

Bilinmeyen Kaynak S4

İndirdiğimiz uygulamayı bulup kuruyoruz. Kurduktan sonra uygulamayı açtığımızda aşağıdaki gibi Youtube ekranı açılıyor. Burada arama kısmında indirmek istediğimiz videoyu bulup resimde kırmızı kutu içine aldığım yeşil aşağı ok butonuna tıklıyoruz.

TubeMate

Sonra bir pencere açılacak, bu pencerede indirmek istediğimiz videonun formatı, kalitesi, mp3 olarak indireceksek kalitesi seçeneklerinden birini seçip aşağıda yine kırmızı içine aldığım bir önceki butonun aynısı yeşil butona basıyoruz ve videonuz istediğiniz türde inmeye başlıyor. Hayırlı Uğurlu olsun 🙂

TubeMate 2

Bir yazımızın daha sonuna gelirken sayfamıza desteklerinizi esirgememenizi yürekten temenni ederim 🙂 Başka bir yazıda görüşmek üzere 🙂

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap!

  1. Serkan yaman 26 Aralık 2013

Yorum yap