Akıllı İşletmeler İçin Gelir Gider Takibi : FinansFix

Yazar

FinansFix kısaca en kolay muhasebe programı olarak tanımlanabilir. Gelir, gider ve nakit akışını yönetmekte zorluk çekenler için özel olarak geliştirilmiştir. Defter veya excel gibi eski yöntemleri bir kenara bırakarak bütün finansal süreçlerinizi finansfix ile yönetebilirsiniz.

İnternet erişimi olan bilgisayar, tablet veya telefon üzerinden her an işletmenizin ödeme ve tahsilatlarını takip edebilir, ayrıca kesilen faturalarınızı görebilirsiniz. Masraf yönetimi ile gereksiz harcamalardan kurtularak kârınızı dolaylı olarak attırabilirsiniz. Gelişmiş raporlar sayesinde haftalık, aylık ve yıllık olarak an be an gidişatınızı takip ederek direksiyon hakimiyetinizi kaybetmeyin.

FinansFix hedef kitlesi genel olarak kobi, avukatlık büroları, klinikler, güzellik merkezleri ve küçük işletmelerdir. Kullanıcı dostu tasarımı ile herhangi bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duymadan bütün işlemleri yürütebilirsiniz. 1-3-6-12 Aylık seçenekleriyle kullanabileceğiniz finansfix ile dilediğiniz zaman verilerinizi indirebilir veya yedekleyebilirsiniz. Verileriniz size özeldir ve sizden başkası göremez.

Detaylı bilgi için www.finansfix.com adresini ziyaret edebilir veya sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim için aşağıda ki ikonları kullanabilirsiniz 🙂

           

Makale Etiketleri:
· · · · · ·
Makale Kategorileri:
Tanıtım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares